.

.

Dorman BC75310PR Предна Долна Задна Контрола На Суспензијата Черупка За Специфични Модели На Lexus Toyota се Вклопува изберете: 2010 - TOYOTA 4RUNNER, 2010-LEXUS GX

Dorman BC75310PR Предна Долна Задна Контрола На Суспензијата Черупка За Специфични Модели На Lexus Toyota се Вклопува изберете:

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа черупка за контрола на суспензијата е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Lexus GX460 : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 тојота 4рунер : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 Тојота Фј Крузер : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат