.

.

Африканска Тиркизна Нараквица Со Индиска Монета За Глава и Ресел

Африканска Тиркизна Нараквица Со Индиска Монета За Глава и Ресел

DEN 160.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оригинална Африканска Нараквица Со тиркизна Монистра одлично се комбинира со соодветната кожна манжетна. Се одликува со бакарна монета и кожна ресна. Големина на мушка : 12-14 мм Монистра Должина На Реследник : 3 инчи големина На Монета : 1,25 " Иако вашата нараквица ќе личи на фотографијата, секое парче е создадено рачно, така што нема две идентични. Модел Бр : 1628-754105040927. Марка : Накит Наркоман. УПЦ : 754105040927. Африканска Тиркизна Нараквица Со Индиска Монета За Глава и Помпон. Земја на потекло е Сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат