.

.

Марта Стјуарт Икат Приврзок Граничи Со Волна Површина Килим, Каранфилче, 9' 12'

Марта Стјуарт Икат Приврзок Граничи Со Волна Површина Килим, Каранфилче, 9' 12'

DEN 551.68

Достапност
Достапно за нарачка

Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат