.

.

Уникатен Разбој Валенсија Медичи Килим Светло Сина Беж 7' 1 10 Правоаголник Граница Боемски Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Валенсија Медичи Килим Светло Сина Беж 7' 1 10 Правоаголник Граница Боемски Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата Колекција Медичи спојува италијански впечаток со светло и живописно преземање на денешната мода. Оваа колекција е достапна во огромен број бои, конфигурации и дизајни. Моделите во овој килим се движат од традиционални до поапстрактни. Живописните нијанси, разиграните форми и чудесната разновидност во оваа колекција можат да го наелектризираат декорот на секоја соба. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат