.

.

Пиза Светло Сива 7 '10 10 Модерен Правоаголник Површина Килим

Пиза Светло Сива 7 '10 10 Модерен Правоаголник Површина Килим

DEN 8863.84

Достапност
Достапно за нарачка

Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата Пиза без напор служат како примерна претстава на модерниот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено Со Полипропилен Во Турција и има Среден Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. Симплистичките, но привлечни килими Од Колекцијата Пиза без напор служат како примерна претстава на модерниот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено Со Полипропилен Во Турција и има Среден Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат