.

.

Дизајнарт Цветаат Црвен Божур Цвет Во Зима Ii Платно Ѕид Уметност

Дизајнарт Цветаат Црвен Божур Цвет Во Зима Ii Платно Ѕид Уметност

DEN 687.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овој прекрасен Цветен Цвет Од Црвен Божур Во Зима Ii Платнена Уметност се печати со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно гикли е отпечатен на памучно платно со врвен квалитет, користејќи мастила со најдобар квалитет што нема да исчезнат со текот на времето. Секој печатење на giclee се протега цврсто преку 1-инчна дрвена подрамка за отпечатоци од мали димензии или 1,5-инчна дрвена подрамка за отпечатоци со големи димензии, обезбедувајќи платното да се учи и да не се закопчува. Овој платнен уметнички принт е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секој принт на платно пристигнува подготвен да виси на ѕидот, со вклучени комплети за закачување. - Стил : Цветни Орхидеи. - Предмет : Цветни, Шарм На Земјата. - Боја : Црвена,. - Овој принт на платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство за уметничка галерија. - Памучно платно со врвен квалитет. - Пристигнува подготвен да висат на ѕидот. - Лесно За Закачување монтирано Памучно платно со Врвен квалитет. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за закачување. Произведено Во Канада.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат