.

.

Гармин Претходник Рачен ГПС Навигатор

Гармин Претходник Рачен ГПС Навигатор

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Првиот што стави ГПС на зглобовите на тркачите штотуку исфрли сосема нова трка. Со допир, допрете или повлечете, Претходникот 610 ви овозможува да продолжите со трчањето додека ги следи сите детали.Претходник 610 ви дава неколку начини да стапите во контакт со вашите податоци за обука. Дејството на лизгање и лизгање го олеснува прилагодувањето на поставките, прегледувањето на историјата на извршување и многу повеќе. Брзо допирање на екранот е се што е потребно за да преминете на следната страница за обука за да можете да видите повеќе податоци. Гармин Форрунер 610 Рачен ГПС Навигатор Прикачете го на вашиот зглоб како часовник и знајте ги патувањата на растојание и патеките. Вградена батерија која дава околу 8 часа време на работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат