.

.

Хипер Облак Револвер-Игри Слушалки + 7

Хипер Облак Револвер-Игри Слушалки + 7

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Хиперкс Облак револвер е подготвен со хиперкс 7.1 опкружувачки звук и поширока фаза на звук за да се слушне аудио во играта во прецизни детали. Фазата на звук од студио обезбедува живописен звук со растојание и длабочина што го прави совршен за FPS и средини со отворен свет. Со напредната кутија за аудио контрола, можете веднаш да вклучите опкружувачки звук, да го исклучите звукот на микрофонот и да ги прилагодите нивоата на излез на микрофонот и слушалките. Исто така, се одликува со мемориска пена Со потпис На Хиперкс и издржлива челична рамка за врвна удобност и сигурност. Студио-одделение звук фаза ви овозможува да слушнете понатаму. Хиперкс потпис меморија пена за наградуваниот удобност. Издржлива, сигурна рамка од цврст челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат