.

.

Каролини Богатства SS8273MAT Мачка Внатрешна Или Надворешна Мат 18x27, 27 L 18 W, разнобојни

Каролини Богатства SS8273MAT Мачка Внатрешна Или Надворешна Мат 18x27, 27 L 18 W, разнобојни

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Каролини Богатства SS8273 MAT Мачка Затворен Или Надворешен Мат 18x27, 27 "L x 18" W, разнобоен Внатрешен Или Надворешен Мат 18x27 кој раса специфични мачка уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат