.

.

Acdelco Предност Керамички Сопирачка Рампа Во собата, w Хардвер Одговара изберете: 1998-ФОРД ЕКОНОЛИН

Acdelco Предност Керамички Сопирачка Рампа Во собата, w Хардвер Одговара изберете: 1998-ФОРД ЕКОНОЛИН

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Предност на ACDelco Керамичките Влошки За Сопирачките Acdelco предност Керамичките Влошки за Сопирачките нудат извонредни перформанси и генерално се потивки и потрајни од конкурентните керамички влошки. Предните Сопирачки на ACDelco имаат вклопување, форма и функција на премиум резервни сопирачки по поекономична цена. Тие нудат сигурност, перформанси и голема вредност без да жртвуваат важни карактеристики и придобивки. Името ACDelco значи дека квалитетот е обезбеден - од влошки за сопирачки и чевли до тапани и ротори, можете да сметате на серијата Предности за да испорачате вредност секој пат. Тестирани според стандардите SAE2430/SAE2784, тие нудат сигурност, перформанси и голема вредност - без да жртвуваат важни карактеристики и придобивки. Карактеристики и Придобивки : Заоблени, дупчиња и треперливи за да обезбедат слично вклопување, форма и функција на делот за услуги НА ОЕ. Вклучени се комплети за хардверски клипови (каде што е применливо). Произведете помалку прашина од полуметалните влошки за сопирачките За тивко работење Произведени со употреба на Керамички и обоени материјали За издржливост Тестирани на стандардите SAE2430 SAE2784 за да се обезбеди Квалитетна Предност ACDelco Керамичка Подлога за Сопирачки, w/ Хардвер Одговара Изберете : 1998-2007 FORD ECONOLINE и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат