.

.

Inktastic Ноќта На Вештерките Чудовишта

Inktastic Ноќта На Вештерките Чудовишта

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа Е Чудовиште Ноќта на Вештерките Партија! Децата ќе ги сакаат овие преслатки мали плашливи пријатели. Среќен Ноќта На Вештерките! Inktastic Ноќта На Вештерките Чудовишта! Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Бела 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. чудовиште трик третираат партија бонбони плашлив едно парче новороденче ползавец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат