.

.

Тролмастер ТМ214ХВКИТ ПРО Плус Хардверски Комплет-Евинруд 15 КС, Меркур 15, 20 КС , Нисан 20 КС

Тролмастер ТМ214ХВКИТ ПРО Плус Хардверски Комплет-Евинруд 15 КС, Меркур 15, 20 КС , Нисан 20 КС

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Без разлика дали влечете спинери за пердуви на плодните води На Езерото Ири, исечете харинга за кралевите во Близина на солидниот Северозападен брег на Пацификот или преголеми мамки за чудак За минесота мускис, Тролмастерот ПРО3 Плус го елиминира влошувањето на обидот да се користи контролата на гасот на моторот за да се постави брзината. Кога закачувате риба, само притиснете го копчето Во Мирување на далечинскиот управувач и вашиот мотор со удар ќе падне во режимот"бавно напред", што ќе ви овозможи да одржувате бавен напредок додека се борите со рибата. Откако ќе се спушти уловот, повторно притискање на копчето Во Мирување ќе продолжи со таа совршена брзина на тролање што сте ја повикале. Ако во секое време за време на сесијата за тролање сакате да му дадете на вашето ширење ударен излив на брзина, притиснете и држете го копчето За Максимален Гас. Ова ќе го врти моторот до 70 проценти и ќе го чува таму додека се држи копчето. Хардвер комплет само. Тролмастер ПРО3 ПЛУС хардвер комплет. Комплетите вклучуваат (по потреба) : серво мотор, прилагодени врски за поврзување, сопствени држачи за монтирање, електрични конектори и упатства за инсталација. Хардверските комплети се специфични за моторот, проверуваат броеви на делови и Табели За Вклопување На Тролмастер за да обезбедат правилно вклопување. Одговара На Евинруд 15 КС 2012-сегашност, Меркур 15, 20 КС 2011-сегашност, Меркур 15 кс (далечински само модели) 2005-2010, Нисан/Тохацу 20 КС 2011-сегашност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат