.

.

Возрасни Дуфрен & Рединг Риболов Повелби Смешни Дуксер Дуксер

Возрасни Дуфрен & Рединг Риболов Повелби Смешни Дуксер Дуксер

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Возрасни Дуфрен & Рединг Риболов Повелби Смешни Дуксер Дуксер. 9.3 мл, 50/50 памук/полиестер. користи двојна хауба со соодветна врвка за влечење. ┬атлетски ребро плетени манжетни и појас со Ликра. користи двојно-игла шиење во текот на. Возрасни Дуфрен & Рединг Риболов Повелби Смешни Дуксер Дуксер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат