.

.

Нова Стандардна Решетка За Покривање На Предниот Браник, Одговара На 2010-Форд Лајтдути Пикап

Нова Стандардна Решетка За Покривање На Предниот Браник, Одговара На 2010-Форд Лајтдути Пикап

DEN 1007.68

Достапност
Достапно за нарачка

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Стандардна Решетка За Покривање На Предниот Браник, За Ограничените Модели На Харли Дејвидсон и Лариат. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка За Покривање На Браникот. Тоа Одговара На Вашиот 2010-2014 Форд Lightduty Пикап. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Предниот Браник Покритие Решетка, Одговара 2010-2014 Форд Lightduty Пикап За Харли Дејвидсон И Lariat Ограничени Модели, Изработени од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2010-2012 ФОРД Ф150 СУПЕР КАБИНА 2013-2014 ФОРД Ф150 СУПЕРКРИП 2012 ФОРД ЕКСПЛОРЕР ОГРАНИЧЕН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат