.

.

Соединетите Американски Држави - Устав Преамбула Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 22.375 34

Соединетите Американски Држави - Устав Преамбула Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 22.375 34

DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Трендови Меѓународни Соединетите Американски Држави - Устав Преамбула Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Соединетите Американски Држави - Устав Преамбула Ѕид Постер Со Притисни Иглички Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат