.

.

- ПРО Г-Ѓа Пленум Заптивка Сет Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА ТАКОМА, 2007 - ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР

- ПРО Г-Ѓа Пленум Заптивка Сет Одговара изберете: 2005-ТОЈОТА ТАКОМА, 2007 - ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР

DEN 114.72

Достапност
Достапно за нарачка

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран и произведен специјално за околината за поправка. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Секоја фел-Про заптивка, без разлика колку е мала, е конструирана според строги стандарди со комерцијален дизајн, инженерски и производствени процеси. Одговара Изберете : 2005-2015 ТОЈОТА ТАКОМА 6 Цил 4 Л 2007-2009 ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР 6 Цил 4 Л 2003-2009 ТОЈОТА 4РУНЕР 6 Цил 4 Л 2005-2010 тојота тундра 6 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат