.

.

Црн Сјај Брилијантни Ефекти Палета На Сенки За Очи - Полноќна Магија

Црн Сјај Брилијантни Ефекти Палета На Сенки За Очи - Полноќна Магија

DEN 121.92

Достапност
Достапно за нарачка

Палетата За Сенки За Очи Black Rayance® Brilliant Effects Е луксузна колекција од 12 чисти, притиснати пигменти во прав во мат, сатенски, метални, сјајни и треперливи завршетоци за да се создаде смело драматичен изглед. Изградена, мешана и убава, оваа колекција на сенки за очи е специјално курирана за да помогне да се создадат голем број прекрасни изгледи со само една палета. Дизајнирана со вградено огледало, оваа палета е совршена за девојката во движење. Палетата За Сенки За Очи Black Rayance® Brilliant Effects Е луксузна колекција од 12 чисти, притиснати пигменти во прав во мат, сатенски, метални, сјајни и треперливи завршетоци за да се создаде смело драматичен изглед. Изградена, мешана и убава, оваа колекција на сенки за очи е специјално курирана за да помогне да се создадат голем број прекрасни изгледи со само една палета. Дизајнирана со вградено огледало, оваа палета е совршена за девојката во движење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат