.

.

Главна Пбц-8648ТК Мек Носач За Миленичиња, Тиркизна-Голема

Главна Пбц-8648ТК Мек Носач За Миленичиња, Тиркизна-Голема

DEN 639.84

Достапност
Достапно за нарачка

Отворање со половина патент на едниот крај, целосно отворање со патент на другиот крај и додадени мрежести панели овозможуваат максимална пристапност и вентилација за вашето домашно милениче. Направено со издржлив материјал. Мал отвор за патент на врвот на носачот што ви овозможува брзо да го отпакувате и да посегнете во торбата за да пристапите до вашето домашно милениче. Простор за складирање за да можете да го третирате вашето домашно милениче додека сте во движење. Сите димензии се мерат рачно, ве молиме дозволете отстапување од 1 инч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат