.

.

Фробукио Новороденче Бебе Момчиња Комбинезон Екипаж Без Ракави Затворање На Копчето За Вратот Летен Ромпер Секојдневна Облека За Боди

Фробукио Новороденче Бебе Момчиња Комбинезон Екипаж Без Ракави Затворање На Копчето За Вратот Летен Ромпер Секојдневна Облека

DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

80должина : t50tt Bust : t52tt Suggest Возраст : t3-6 Месеци. Име на предметот : бебе момчиња комбинезон. Дизајн : ромперот на доенчето е без ракави, вратот на екипажот, со копчиња надолу, едноставна цврста боја никогаш не е надвор од мода, копчињата за меѓуножје се погодни за менување пелени. Модел : цврст. 80tlenght : t19. Материјал : мешавина од памук.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат