.

.

Кингстон Месинг КБ952АКЛ Војвотка Мини-Широко Распространета Тапа За Бања, Полиран Месинг

Кингстон Месинг КБ952АКЛ Војвотка Мини-Широко Распространета Тапа За Бања, Полиран Месинг

DEN 1055.84

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен во пофалби до англиското благородништво, примерниот дизајн на оваа славина манифестира регалност и елеганција со своите црни порцелански рачки. Имитирајќи го широко распространетиот изглед, мини-распространетите славини за бања се за оние кои сакаат детални аспекти и чисти линии. Овие компактни славини ги обезбедуваат сите елементи на дизајнот на квалитетна славина без потреба од плоча на палубата во мијалници со 3 дупки. Мини-распространетата славина За бања На Војвотката со скокачки одвод и нејзината избрана цврста конструкција од месинг и врвна полирана месинг завршница гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Гламуризирајте го вашиот дом денес со традиционалната елеганција на оваа славина. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Палуба планината 4 "до 16" мини-широко распространета 3-дупка инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. 1/2-14 нпсм врска. 3-3/8" висина на изливот. 2-3/16" расчистување на изливот. 4-7/16" излив дофат. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат