.

.

Рокер Џојстик Палецот Зафат Ergономија За Прекинувач Про

Рокер Џојстик Палецот Зафат Ergономија За Прекинувач Про

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Рокер 4 ПАРЧИЊА Џојстик Зафат На Палецот Ergономија За Префрлување Проспецификација : Карактеристики : Без деформација-усвојува материјал од силика гел со соодветна цврстина и еластичност. Ексклузивно За Префрлување Про-4 бои силика рокер обезбеди подобро чувство на рака за време на игрите. Дизајн без лизгање-ефикасно спречува лизгање поради пот, заштита од рокер. Designономски дизајн-без замор дури и по време играње. Материјал од висока класа-обезбедување квалитет и време на услуга. Спецификации : Точка : рокер заштита /палецот костец Материјал : абс Спецификации : 4 ПАРЧИЊА Боја : бела, црвена, зелена, сина изборен Тип : игра машина Додатоци Апликации : Прекинувач Про, /PS3/ЕДЕН/360 Рачка Тежина : Приближно 15.1 g/0.5 oz : Околу 1.7 x 1.7 x 0.8 cm/0.7 x 0.7 x 0.3 инчен L x x x H пакет листа : 4 x Палецот Костец без деформација - Усвојува материјал од силика гел со соодветна цврстина И еластичност. Ексклузивно За Префрлување Про-4 бои силика рокер обезбеди подобро чувство на рака за време на игрите. Дизајн без лизгање-ефикасно спречува лизгање поради пот, заштита од рокер. Designономски дизајн-без замор дури и по време играње. Материјал од висока класа-обезбедување квалитет и време на услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат