.

.

Дизни Мулан-Силен Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

Дизни Мулан-Силен Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Тренд Меѓународен Дизни Мулан - Силен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Дизни Мулан - Силен Ѕиден Постер Со Притисни Иглички Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат