.

.

WXLWZYWL Панталони За Жени Дозвола Секојдневен Џеб Со Цврста Боја Преклопете Лабави Панталони Со Целосна Должина

WXLWZYWL Панталони За Жени Дозвола Секојдневен Џеб Со Цврста Боја Преклопете Лабави Панталони Со Целосна Должина

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Сезона : Type/Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен, Секојдневен Материјал : 60% Памук,40% Тип На Ленена Шема : Цврста Боја : Фитстајл : лежерна, модна должина : Обичен Тип На Панталони : долг метод на Перење Панталони : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони со Должина. Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење.Материјал : Памук. ??Појавување : овие летни панталони се совршени за носење со јакни, патики, сандали и апостолки, долги обетки, прекрасни ѓердани, високи потпетици и капи за плажа за облека. ??Белешка За големина : внимателно Проверете ја нашата слика на табелата со големини пред нарачката . Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини на сликата пред да ја купите.61 "Должина : 109cm/42.91"Големина : Xxxxlsize. ??Купете Со Целосна Доверба : ние Сме толку сигурни дека ќе ви се допадне оваа панталона, Ако не сте 100% задоволни, ве молиме испратете ги назад за целосна наплата без прашање во рок од 30 дена од купувањето, Изберете ја вашата омилена боја и"" Додај Во Кошничка "" сега. Памучни влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. ??Прилики : Овие панталони за жени се совршени за секојдневни секојдневни, клупски забави, враќање на училиште, подароци за годишнина, свечени прилики, подароци за роденден, вечери, канцеларија, одмори на плажа, коктел забави, свадби, на отворено и други специјални прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат