.

.

Термос Детска Торба За Ручек Со Двојна Преграда За Повеќекратна Употреба, Minecraft

Термос Детска Торба За Ручек Со Двојна Преграда За Повеќекратна Употреба, Minecraft

DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

Термос бренд производи испорача она што е важно во секое време. Како водечки производител на удобни изолирани производи повеќе од 100 години, на брендот Термос му веруваат потрошувачите да обезбедат иновативни преносни контејнери кои промовираат безбеден и здрав начин на живот. Оваа посветеност продолжува со проширување на опсегот на забавни и функционални комплети за ручек кои го добиваат здравиот ручек на вашето дете на училиште и назад, со стил. Спакувајте го нивниот ручек во комплет за ручек за повеќекратна употреба На термос секој ден наместо да користите еднократна употреба : ќе го намалите отпадот и ќе заштедите пари од вашето семејство! Овој комплет за ручек има две одделни прегради и удобна рачка за носење. Наменет за деца од пет години и постари. 100% пвц слободен СО пева поставата и супериорна пена изолација. Избришете ја со влажна крпа. 100% пвц слободен СО пева облоги; супериорен квалитет затворена ќелија полиетиленска пена изолација. Удобна, обложена рачка за носење. Две одделни прегради за лесно складирање и ручеци отпорни на дробење. Детални екран печатени графика. Лесно за чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат