.

.

Марвел Стрипови-Црн Пантер-Џунгла Акција Покрие Ѕид Постер, 14.725 22.375

Марвел Стрипови-Црн Пантер-Џунгла Акција Покрие Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Црн Пантер-Џунгла Акција Покритие Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Црн Пантер-Џунгла Акција Покритие Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатен финиш кој обезбедува динамични бои без рефлектирачки отсјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат