.

.

Тојела Акварел Графити Лист Силиконски Телефон Случај Д Iphone12

Тојела Акварел Графити Лист Силиконски Телефон Случај Д Iphone12

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Информации за производот : применливи производи : i Phone 11, i Phone 8, i Phone 7, i Phone X, i Phone XS, i Phone XR, i Phone 7 ПЛУС, i Phone 8 Плус, i Phone XS Max, i Phone 11 Pro, i Phone 11 Pro Max, i Phone 11 Pro Max, i Phone 12 Pro Максстил : заден капак : силикон, tpu Style : Едноставнопопуларни елементи : графитиколор : розова графити, розови зелени графити, розови беж графити, беж зелени графити, ЖОЛТИ графити ВО ПРАВ применливи модели : Iphone12 Pro Max (6,7 Инчи), iphone12pro (6,1 Инчи), Iphone12 (6,1 Инчи), iphone12 mini toyella акварел графити лист силиконски телефон случај д iphone12.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат