.

.

Допрете Машки Перформанси Боксерски Гаќи За Истегнување Перформанси Тренинг Долна Облека Дише Атлетско Вклопување Без Мува

Допрете Машки Перформанси Боксерски Гаќи За Истегнување Перформанси Тренинг Долна Облека Дише Атлетско Вклопување Без Мува

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

ТАПАУТ Машки Перформанси Боксерски Гаќички - 3-Пакет За Обука За Истегнување Долна Облека Што Дише Атлетско Вклопување Без Флиперформанси Одговара На Боксерските Гаќички За Истегнување Со Удобност Останете Суви И Ладни Меко Дишење - Управување Со Влага Во Воздухот Што Дише Дри-Фузија Технички4 Начин На Истегнување Слободен За Удобност Растегнување Еластичен Појас Класично Вклопување Со Задржување На Обликот Машинско Перење Ладно Со СЛИЧНИ БОИ Само Не Хлор Белило Кога Е Потребно Исушете Ги Спортистите Со Ниска Инспирација Низ Целата Своја Историја, Тапутот Е Поттикнат Од Фитнесот На Тврдото Тело Во Неговото Јадро. Усогласувајќи се со спортисти од светска класа во борбената арена, Тапут брзо стана синоним за посветеност, напорна работа и страст. Со своите корени во борбените спортови, Тапут еволуираше за да се фокусира на обука и фитнес за спортисти од сите дисциплини. Тапут останува посветен на својата суштина на дисциплина, решителност и мотивацијаи денес, го инспирира спортистот кај секој поединец. МАТЕРИЈАЛИ ЗА ИЗВЕДБА Супер Мека Мешавина Од Полиестер/Спандекс за Максимална Носливост и Ладна Удобност. Лесен Пердув Тежина 4-насочен истегнување го поддржува секој ваш потег. СПОРТСКИ ПЕРФОРМАНСИ Брзо фитил, перформанси за движење на влага за да бидете суви и удобни. ИСТЕГНЕТЕ Го Еластичниот Појас За Истегнување, Фит За Гушкање На Телото, Задржување На Обликот И Мека Удобност. ИЗДРЖЛИВ + ФУНКЦИОНАЛЕН Издржлив Материјал обезбедете удобност и поддршка за најтешките тренинзи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат