.

.

Игра Музика-Симфонија Звуци Генерација Саундтрак-ЦД

Игра Музика-Симфонија Звуци Генерација Саундтрак-ЦД

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Темата е збирка песни за компјутерски игри кои гледаат наназад на 2019 година. Името на албумот е "Генерација На Симфониски Звуци 2019" (Скратено како " SSG2019"). Избрани се 15 популарни тематски песни на компјутерски игри објавени во 2019 година, што го прави овој албум задолжителен за обожавателите! Новопечената илустрација на корицата е дизајнирана од " Коизуми Амане (тонска работа)". Игра Музика-Симфонија Звуци Генерација 2019 Саундтрак-Цд Рекорд Етикета : Увоз. Музички Жанр : Саундтрак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат