.

.

Амерок Бп Калибар 10-1 16 Центар До Центар Бар Кабинетот Повлечете-Бронза

Амерок Бп Калибар 10-1 16 Центар До Центар Бар Кабинетот Повлечете-Бронза

DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Конструиран од висококвалитетни материјали за трајна издржливост координати со други предмети од калибар колекцијата на сите потребни хардвер за монтирање е вклучен покриен со ограничена доживотна гаранција вклучува 1 влечење : Центар До Центар : 10-1/16"Должина : 12-3/16"Ширина : 1/2"Проекција : 1-1/4" Амерок БП36877. Калибар Колекција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат