.

.

Пакет На Бели Слика Душеци Со Бело Јадро Коси Сече За Слики

Пакет На Бели Слика Душеци Со Бело Јадро Коси Сече За Слики

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ова се нови 11х14" Квалитетни Душеци За Слики. Отворите се исечени 7,5 "х 9,5" за да одговараат на фотографија или печатење од 8х10. Овие душеци се исечени Од Квалитетна табла за подлога со бело јадро и се одлични за врамување фотографии или отпечатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат