.

.

Жените Плус Големина Дозвола Женски Пролет Лето Без Ракави Обичен Резервоар Врвен Фустан Цврст Лабав Тркалезен Врат Плисиран Памучен Ленен Фустан Морнарица

Жените Плус Големина Дозвола Женски Пролет Лето Без Ракави Обичен Резервоар Врвен Фустан Цврст Лабав Тркалезен Врат Плисиран

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Пролет/Лето Без Ракави Обичен Тенк Врвен Фустан Цврст Лабав Кружен Врат Плисиран Памучен Ленен Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Фустан ,Краток Ракав,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : памук.Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На памучна шема : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Ракавот До Колена : Краток Ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : Големина М. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 88см/34.65" фустани со кратки ракави за жени. фустани со кратки ракави за жени 4783. фустани со кратки ракави за жени плус големина. кратки ракави фустани за жени дозвола.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат