.

.

Саудиска Паладија Традиционална Извршна Биро, Гроздобер Даб Заврши

Саудиска Паладија Традиционална Извршна Биро, Гроздобер Даб Заврши

DEN 1599.84

Достапност
Достапно за нарачка

за дополнителни прашања или какви било проблеми, ве молиме контактирајте го производителот на 1-800-523-3987. Бидете сигурни да ја проверите колекцијата Саудер Паладија за повеќе одлични предмети!. Две фиоки за моливи и две фиоки за складирање имаат метални тркачи со безбедносни постојки за да ве заштитат вас и вашето семејство. Голема фиока/полица со метални тркачи и безбедносни постојки има панел за превртување за тастатура/глушец или лаптоп. Ве молиме контактирајте не на 1-800-523-3987 со какви било прашања што може да ги имате за производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат