.

.

Даива Салтига Сасд50ха Ѕвезда Повлечете Ролна-Десна Рака

Даива Салтига Сасд50ха Ѕвезда Повлечете Ролна-Десна Рака

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка

Daiwa Saltiga SASD50 HA Ѕвезда Повлечете Ролна - Десни Раце Silver22.4 oz8 CRBB, 1 RB6.4 : 125 lb Mono : 310/40, 220/50, 350/30 (yd/lb) Плетенка : 840/40, 630/50 (yd/lb) Daiwa Saltiga Ѕвезда Повлечете Макари се дел од Конвенционална Серија даива СЕГА СО "Магзапечатен Топчест Лежиште". Магзапечатениот топчест лежиште е најновиот додаток На Даива на неговата Магзапечатена линија на макари. Магзапечатеното топчесто лежиште им овозможува на макарите да бидат уште поотпорни на корозивната средина со солена вода. Главното лежиште е запечатено со нашето масло Од Маг за да ги задржи елементите надвор. Салтига, исто така, има прецизно обработена едноделна алуминиумска рамка за поголема моќност на вртење. Комбинирајте го овој компактен дизајн на телото за дополнителна сила и издржливост. Прецизна машинска алуминиумска едноделна рамка и странична плоча. Digigear ® дигитален дизајн на опрема. Машински Алуминиум Слободен Пловечки Калем. Мек Допир Прилагодено Рачка Копче. 9 Лого Систем (8 CRBB+1 RB).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат