.

.

Рис Велосипед Превозникот Пикап Камион

Рис Велосипед Превозникот Пикап Камион

DEN 1759.84

Достапност
Достапно за нарачка

Рис 1394300 Велосипед Превозникот Пикап Карактеристики Наменета За возрасни и повеќето детски велосипеди. Држи 1 велосипед исправен од предните и задните вилушки. Нема потреба од отстранување на предното тркало. Носачи на носачи без дупчење во шини за кревети за камиони. Камион кревет железнички со внатре усна е потребно. - ШКУ : КСАО441056.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат