.

.

Ликовна Уметност Алентехо Зајдисонце Фотографски Принт На Завиткано Платно

Ликовна Уметност Алентехо Зајдисонце Фотографски Принт На Завиткано Платно

DEN 395.84

Достапност
Достапно за нарачка

Внесете ја дивината во вашиот дом. Оваа Галерија Заврши Платно е отпечатена со користење на најновите Giclee техники на музеј одделение платно. Потоа се протега преку печка сушен прст заеднички бор. Добиеното уметничко дело ќе трае со години уживање. Танф1297 Карактеристики внесете ја дивината во вашиот дом. Галерија завиткана платно. Печатени на 12 боја giclee печатач за длабока богата боја спектар. Дебелото памучно платно од 290 грама нема да попушта или завеса. Се протегала во текот печка исушени прст споени рамка која не ќе искриват. Жица закачалка за лесно виси. Земја на Потекло : Сад. Тип На Производ : Печатење. Материјал За Примарна Уметност : Платно. Уметник : Аделино Гонкалвес. Боја : Жолта/Зелена/Кафеава. Предмет : Пејзаж И Природа. Одмор / Пригода : Нема Одмор. Димензии Вкупна Тежина На Производот : 6 килограми. Големина 16 "H x 32" W Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 1.5". Вкупна Висина-Врвот До Дното : 16". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 32". Големина 20 "H x 40" W Вкупна Висина-Врвот До Дното : 20". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 40". Големина 14 "H x 28" W Целокупната Висина-Врвот До Дното : 14". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 28".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат