.

.

Женски Блузи И Блузи Облечени Жени Обичен Принт Божиќни Лабави Врвови Со Кружен Врат Со Долг Ракав Божиќни Кошули Со Плус Големина Дами Кошули Со Долги Ракави

Женски Блузи И Блузи Облечени Жени Обичен Принт Божиќни Лабави Врвови Со Кружен Врат Со Долг Ракав Божиќни Кошули Со Плус Големина

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка. ❀ Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс, ткаенината има малку истегнување,мека лесна качулка удобна за носење. за жени со џебови обични дуксери за жени дуксери со врвки паѓаат кошули со долги ракави за жени кошули со долги ракави за жени паѓаат врвови со долги ракави за жени обични паѓачки женски врвови за паѓање женски паѓачки кошули со долги ракави кафеав дуксер за жени обични блузи за жени врвови со долги ракави за жени дуксери со долги ракави дуксери за жени пуловер лесен пуловер за жени качулка со пуловер женска облека паѓа врвови жени пуловери пуловер дуксери. жените симпатична долги ракави дами блузи симпатична долги ракави врвот симпатична долги ракави блузи за жени падне симпатична долги ракави жени симпатична кошула долги ракави симпатична блузи за жени за cre cre екипажот вратот мода долги ракави кошули падне екипажот вратот раглан блузи за жени падне долги ракави екипажот вратот блузи за жени падне долги ракави врвот писмо графички печатени дуксер писмо графички дуксер за жени писмо графички дуксери за жени писмо печатење дуксер писмо печатени графички.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат