.

.

Канруло Новороденче Бебе Момчиња Девојки Стапала Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Цврсти Облеки За Ленти За Глава Темно Сива 3 Месеци

Канруло Новороденче Бебе Момчиња Девојки Стапала Ромпер Комбинезон Со Долги Ракави Цврсти Облеки За Ленти За Глава Темно Сива

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

60 Должина : 19. 60 Должина : 50 Биста : 50 Рамо : 20 Ракав : 23 Препорачана Возраст : Новороденче. Модел : Цврст.24 Препорачана Возраст : 6-9 Месеци. Погоден за бебиња од секаква тежина.69 Биста : 19.46 Ракав : 10. (1 инч = 2,54 см). СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : еднобоен комбинезон на 1 x бебе+ 1 x бебешка лента за коса. Големина : 60, 70, 80, 90.45 Препорачана Возраст : 0-3 Месеци. Супер мека. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од памучно ребро. Ткаенина што апсорбира пот.05 Биста : 20.87 Ракав : 9.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат