.

.

асдоклхк панталони за Женска Дозвола, Женски Панталони Плус Дозвола Женски Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони Секојдневни Панталони

асдоклхк панталони за Женска Дозвола, Женски Панталони Плус Дозвола Женски Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти.Женски Лабави Широки Панталони За Нозе Висок Струк Прави Панталони Секојдневен Pants Features : 1.Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Боја : Перење Панталони : Миење Раце, не избелувајте, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте ја етикетата : Да Главна Боја : Како Што Е Прикажана Сликата И модниот дизајн ве прават вас и вашето бебе попривлечни одлична за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за прикажи божиќни подароци изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рацете ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради за рачно Мерење И Мала Варијација На Бојата За Различно Поставување На Екранот,Ви Благодариме За Разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.73 "Должина : 78см/30.Спорт и секојдневен за носење ,5. Големина : XL Големина.88 "Должина : 79см/31. Големина : Л Големина.Ви благодариме и убав ден!Големина : С Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72-90см/28. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 64-82см/25.92 "Должина : 74см/29.Цврст, Висок Струк, Еластичен Струк, Појаси3.10" 2023 Панталони за Дозвола За Жени, Женски панталони плус Дозвола. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 80-98см/31.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат