.

.

Бекарнли 052-Заптивка Влез Вратило

Бекарнли 052-Заптивка Влез Вратило

DEN 1231.84

Достапност
Достапно за нарачка

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Висококвалитетна гума дизајнирана да ја задржи водата и нечистотијата надвор. Квалитетна конструкција за издржливост. Дизајниран за под околината на возилото. Специфична апликација за ова возило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат