.

.

6EU83AT Z Turbo Drive 512GB TLC SSD

6EU83AT Z Turbo Drive 512GB TLC SSD

DEN 2079.84

Достапност
Достапно за нарачка

Зголемете го капацитетот за складирање на вашата компатибилна работна станица HP Z Со 512gb Z Turbo Drive Внатрешна TLC SSD Од HP. Овој внатрешен погон СО цврста состојба ОД 512 GB е компатибилен со Работната Станица HP Z2 G4. Тип На Производ Солидна Состојба Диск. Капацитет ЗА складирање 512 GB. Тип На Возење Внатрешна. Уред Поддржан Работна Станица. Компатибилност Hp Z2 G4 Работна Станица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат