.

.

Пет Зона Дизајнер Ресторан-Прилагодлив, Покачен, Куче Чинии, Височини, Миленичиња Фидер

Пет Зона Дизајнер Ресторан-Прилагодлив, Покачен, Куче Чинии, Височини, Миленичиња Фидер

DEN 271.68

Достапност
Достапно за нарачка

РАЗНОВРСНА и БЕЗБЕДНА : кога не се користат, нозете лесно може да се отстранат и да се напикаат под платформата за хранење за лесно складирање. Фидер располага со мали, средни и големи кучиња со прилагодување од 2,75" на 8" на 12" високи. Дизајнерскиот Ресторан вклучува две чинии од нерѓосувачки челик, отпорни на ' рѓа, кои се безбедни за миење садови со врвна полица за лесно чистење и одржување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат