.

.

Кингшоп Железо Здроби Тој Тегови Тренингот Тежини Тешки Пвц Обложени Тегови Домашна Теретана Опрема За Обука-Лб До 50 фунти Опции

Кингшоп Железо Здроби Тој Тегови Тренингот Тежини Тешки Пвц Обложени Тегови Домашна Теретана Опрема За Обука-Лб До 50 фунти

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : . Материјал : Железо. Спорт/Активност : Кревање Тежина . Тип : Хекс. ПОВЕЌЕ ТЕЖИНИ ЗА ИЗБОР-Достапни во 3 килограми. до 50 килограми. тежини. Широкиот опсег нуди екстремна разноврсност, што ги прави овие тегови на рацете погодни за поединци од кое било ниво на фитнес. Продадени поединечно, за да купите пар едноставно додадете 2 во вашата кошничка. НЕМА ТРКАЛАЊЕ И ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ-главите во форма на шестоаголник лежат рамно на решетката или подот со гира откако ќе се спуштат. Ова исто така ги прави лесни за чување во агли, плакари или под креветот. БЕЗ ФАНКИ МИРИСИ - ЗА разлика од гумата, пвц облогата на овие тегови не испушта непријатни, непријатни мириси. Сега, можете да се фокусирате на вашето дишење додека ги пумпате тие слободни тежини без грижи. НЕЛИЗГАЧКИ И УДОБЕН ЗАФАТ-текстурираните, контурирани рачки спречуваат лизгање на шестоаголните тегови додека се виткате, пумпате или кревате. Уживајте во сигурно држење што ви овозможува напојување низ секој сет. ИЗГРАДЕНИ ЦВРСТИ-издржливите пвц глави добро стојат против абење, додека рачките се хромирани за да ги заштитат од ' рѓа. Овие тегови ќе ги користите за вежби многу долго време. Железо Здроби Хексадецимални Тегови . Тешки Тегови Обложени Со пвц, Хром . Позлатени Свиткани Рачки, Фиксна Шестоаголна Гира . Тренинг, Вежбање, Кревање, Градење Тело Домашна Опрема За Вежбање Во Теретана -3 Фунти До 50 фунти Опции . Идентификува и Елиминира Нерамнотежа На Силата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат