.

.

Зрбивб Мажи Плус Големина Резервоар Блузи Мажи Лето Лента Мода Секојдневен Спорт Плажа Без Ракави Врвот Резервоарот Блузи

Зрбивб Мажи Плус Големина Резервоар Блузи Мажи Лето Лента Мода Секојдневен Спорт Плажа Без Ракави Врвот Резервоарот Блузи

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. Длабоко V дизајн на двете страни открива вашиот силен тело и совршен мускулите.88" рамо : 47см/18.56" Големина : XXL Биста : 110cm/43.50" ДОЛЖИНА : 73см/28. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Резервоар Блузи Машка Облека Резервоарот Блузи Плус Големина Дуксер Без Ракави Врвови Качулка Елек Тренингот Фитнес Машка Маица Тренингот Хип хоп Елек.16" Рамо : 43cm/16.31" мажи лето лента мода секојдневен спорт ПЛАЖА БЕЗ РАКАВИ ВРВОТ резервоарот блузи точка специфики : сезона : лето пол : Мажи повод : дневно,партија материјал : 170гр Имитација памук облека должина : редовна шема тип : ЛЕНТА СТИЛ : Мода, слободно време ракав должина : нема карактеристики : } Материјал е направен од материјали и е доволно издржлив За Да Се Исполнат вашето секојдневно Носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат