.

.

Камо Браунстаун Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Камо Браунстаун Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Камо Браунстаун го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка го испечати Камо Браунстаун преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат