.

.

Авамо Момчиња Шерпа Палто Поларно Руно Дуксери Со Качулка Јакна За Вратот Зимски Меки Кардиган Секојдневна Долга Ракавска Облека Кафеава

Авамо Момчиња Шерпа Палто Поларно Руно Дуксери Со Качулка Јакна За Вратот Зимски Меки Кардиган Секојдневна Долга Ракавска Облека

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Погоден за забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден итн. Дуксер со долг ракав, направете го вашето бебе симпатично и симпатично, топло поларно руно јакни за вашиот син.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат