.

.

Тојела Погоден За Iphone12proma Мобилен Телефон Случај Силиконски Рачка Синџир 11pro Заштитен Капак XR Прилагодено Големо Зелен IPhone12promax

Тојела Погоден За Iphone12proma Мобилен Телефон Случај Силиконски Рачка Синџир 11pro Заштитен Капак XR Прилагодено Големо Зелен

DEN 151.84

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : не-брендирани производи Од Јаболко, Компатибилни со моделите на i Phone Информации За Производот : стил : тип на Заден капак текстура на материјал : tpustyle : Европски и Американски модели : i Phone7/i Phone8,i Phone7plus/i Phone8plus,i Phone X,i Phone XR,i Phone XSMax,i Phone11,i Phone11pro,i Phone11promax,i Phone12mini,i Phone12,i Phone12pro,i Phone12promaxcolour : Бела, светло сина, темно сина, зелена листа : мобилен телефон случај * 1 Toyella Погоден За Iphone12promax Мобилен Телефон Случај Силиконски Рачка Синџир 11pro Заштитен Капак XR Прилагодено Големо Зелен IPhone12promax.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат