.

.

[3-Пакет] За Samsung Galaxy Таб А 8. - Супергардз Ултра Јасен Заштитник На Екранот [Анти-Гребење, Анти-Меур] + Пенкало За Игла

[3-Пакет] За Samsung Galaxy Таб А 8. - Супергардз Ултра Јасен Заштитник На Екранот [Анти-Гребење, Анти-Меур] + Пенкало За Игла

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Супергардз Најквалитетен Заштитник На Екранот Со Оптички Степен : HD Јасен, Анти-Меур, Против Гребење, Анти-Отпечаток Од Прст Изработен од Најквалитетен Материјал за ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ. Ултра Јасна И Вистинска Чувствителност на Допир : 99% транспарентност за HD јасност и обезбедуваат природно чувство за беспрекорна точност на екранот на допир. Лесна инсталација Против меурчиња : Повеќеслоен Јапонски Пет Филм Со оптички степен Со Лепила Против Меурчиња. Анти-гребење : Специјален слој отпорен на гребење за заштита на вашиот уред од гребнатини, прашина и нормални знаци на абење. Заштитена Со Гаранција За Замена Без Проблеми Со Супергардз.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат