.

.

Пулору Новороденче Облека Облека Ромпер Комбинезон Боди Лак Лента За Глава Во Собата

Пулору Новороденче Облека Облека Ромпер Комбинезон Боди Лак Лента За Глава Во Собата

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Симпатична Новороденче Девојчиња Ромпер + Облека Облека Облека сетови!!. Висок квалитет и Сосема нов 100% . Вклучен пакет : 1x Ромпер + 1x Лента за Глава. Главна Боја : Како Што Покажува Сликата. Ново Во Модата. Материјал : Памук . Големина Шема : . Големина должина t Bust*2 t Age. 70 т40, 5 См т24 см т0-6 Месеци. 80 т42, 5 см т25 см т6-9 Месеци. 90 т44, 5 см т26 см т9 - 12 Месеци. 100 т46, 5 см т27 см т12 - 18 Месеци. Има 2-3% разлика според рачното мерење. ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1 инч = 2,54 см. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Материјал : мешавина од памук, мека и удобна. Дизајн : Мама Е Мојот Најдобар симпатичен печатење букви, цврст црн комбинезон, тркалезен врат, комбинезон со долги ракави, набраздено рамо и симпатична лента за глава, го прават вашето мало девојче преслатко. Големина : погоден за бебиња 0-6 месеци, 6 до 9 месеци, 9 до 12 месеци, 12 до 18 месеци, најдобар подарок во пролет. Прилики : За Одмор, Секојдневно Носење, На Отворено, Плажа, Роденденска Забава, Игри, Секојдневна Облека, Фотографија. Пакетот Вклучува : 1 Девојка Ромпер + 1 Главата Притисни Нагоре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат