.

.

Џерзи Возрасни оз. Нубленд Руно Пуловер Хауба-996

Џерзи Возрасни оз. Нубленд Руно Пуловер Хауба-996

DEN 575.84

Достапност
Достапно за нарачка

Јерзес Возрасни 8 мл. Качулка за Пуловер од руно nublend® - 996, Jerzees, 996, КАКИ, М, Дуксери Руно, Качулка За Пуловер Од Руно;Џеб За Торбичка, 50% памук, 50% полиестер; Оксфорд е 49% памук; 51% полиестер; прекривка со двојна игла на вратот, отворите за раце и појасот; беспрекорно тело со поставено ракави; Практично Без Пилули; 1х1 Ребрести Манжетни И појас; СКРИЕН Спој На Манжетни; Џеб За Торбичка; Двослојна Хауба со Шипки и соодветен кабел за Влечење 50% памук, 50% полиестер; Оксфорд е 49% памук; 51% полиестер; прекривка со двојна игла на вратот,. дупки за раце и појас; беспрекорно тело со поставени ракави; практично без пилули; 1х1 ребрести манжетни и. појас; скриен спој на манжетни; џеб за торбичка; двослојна хауба со шипки и соодветно цртање. рд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат