.

.

Здрави Раси Кинески Шар Пеи Чешлање Марамчиња Брои

Здрави Раси Кинески Шар Пеи Чешлање Марамчиња Брои

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Здравите Раси Марамчиња За Чешлање И Чистење Од Алое И Овесна Каша нудат брз и лесен начин да го одржите вашето домашно милениче чисто и свежо. Користете ги за да ја отстраните нечистотијата, првутот, мирисот и вишокот влакна од кожата и палтото, вклучувајќи тешко достапни области како влошки за стапала, набори на кожата и јами за раце. Лесно и едноставно!!! Формулиран со смирувачки придобивки од алое и овесна каша за помош при чувствителна, иритирана кожа. Користете онолку често колку што е потребно за да ја одржувате кожата и палтото на вашето домашно милениче чисти и без нечистотија и остатоци. Нема повеќе користење хартиени крпи намачкани во вода!!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат